Probiotikai labai reikalingi po antibiotikų vartojimo, pabaigus antibiotikų kursą. Jų vartojimas leidžia išvengti daugelio neigiamų veiksnių, kuriuos kartais sukelia antibiotikai. Tiesa, galima rasti ir tokių probiotikų, kurie yra pritaikyti vartoti antibiotikų kurso metu. Tai padės palaikyti tinkamą žarnyno mikroflorą ir atkurti prarastą balansą, kas labai svarbu viso organizmo būklei ir gerai savijautai.
Toliau skaitydami sužinosite apie kokybiškus probiotikus, kurie bus patikima Jūsų apsauga ir puikus maisto papildas, patyrus ne visada malonų ir sveikatą gerinantį gydymą antibiotikais.
Kokius probiotikus geriausia vartoti?
Kadangi probiotikų rūšių prekyboje galima rasti labai daug ir labai įvairių, svarbu išsirinkti tikrai kokybišką produktą, kuris visais atžvilgiais tiktų. Niekuomet nesuklysite, pirkdami probiotikus specializuotose maisto papildų parduotuvėse, kad ir internetu, kur rasite išties labai platų maisto papildų asortimentą. Ten parduodami kokybiški probiotikai, kurie suteikia maksimalų įmanomą efektą.
Vienas iš geriausių pavyzdžių galėtų būti probiotikai Saccharomyces boulardii. Tai išskirtinis produktas, kadangi šie probiotikai yra tinkami vartoti dar tebegeriant antibiotikus. Paprastai daugelis probiotikų rūšių su antibiotikais netinka, tačiau Saccharomyces boulardii pasižymi specialia sudėtimi su daugiau kaip 5 milijardais KSV (kolonijas sudarančių vienetų) vienoje kapsulėje. Tai itin efektyvus mielių potipis, žinomas medicinoje jau nuo praeito amžiaus.
Užtenka išgerti vos vieną kapsulę per dieną, kad su ja gautumėte pakankamą naudingųjų mielių kiekį. Išbandykite šiuos probiotikus antibiotikų kurso metu ir jau visai netrukus pajusite jų efektą.
Dar daugiau privalumų
Saccharomyces boulardii yra pilnai ekologiškas produktas be GMO, be konservantų bei kitų nereikalingų priedų. Jis pasižymi sveika sudėtimi, kuriame labiausiai dominuoja grynas produktas. Ši mielių atmaina yra atspari virškinimo rūgštims skrandyje ir antibiotikų poveikiui. Jokių specifinių reikalavimų vartojant nėra, produktas visiškai saugus ir be jokių šalutinių veiksnių.
Pasitarti su savo gydytoju arba vaistininku reikėtų nebent nėščiosioms. Svarbu neviršyti nustatytos dienos normos ir vartoti probiotikus kaip maisto papildą, o ne maisto pakaitalą.
Daugiau apie probiotikus sužinosite: https://avel.lt/products/probiotikai