Biržų rajono sporto centro (BRSC) šauliai spalio 18-19 d. dalyvavo Karininko Antano Juozapavičiaus taurės varžybose Alytuje.
„Į varžybas Alytuje stengiamės visuomet nuvykti, nes šiame mieste yra geriausia bazė, skirta šaudymui pneumatiniais ginklais. Kai kuriems mūsų šauliams tai buvo pirmosios varžybos. Apskritai susidomėjimas šaudymo sportu dabar yra labai išaugęs, vaikai užsiėmimus lanko ne tik noriai, bet ir atsakingai. Tuo galiu tik pasidžiaugti“, – sakė BRSC šautuvo rungties trenerė Dalė Drevinskienė.
Jaunių amžiaus grupėje Grantas Minkevičius šautuvo rungtyje (40 šūvių) surinko 402 taškus ir užėmė trečiąją vietą.
Nuo sidabro jį teskyrė 1,1 taško. Kajus Samukas pistoleto rungtyje užėmė ketvirtąją vietą. Verta pažymėti, kad jis surinko didelį taškų skaičių (366), bet pistoleto rungtis šįsyk buvo itin konkurencinga ir iki prizinės vietos biržiečiui kelių taškų pritrūko.
Jaunučių amžiaus grupėje šautuvo rungtyje blykstelėjo Benediktas ir Jokūbas Augustinavičiai. Benediktas atlikęs 20 šūvių surinko 193,4 taško ir užėmė trečiąją vietą. Šiek tiek nuo brolio atsilikęs Jokūbas su 190,5 taško liko ketvirtas. Neblogą rezultatą pasiekė ir trenerės paminėjimo susilaukė pradedantysis šaulys Mantas Motiejūnas.
Jaunučių mergaičių grupėje šautuvo rungtyje Emilija Užuolaitė 167,7 taškus ir užėmė ketvirtąją vietą. Nuo trečiosios vietos ją skyrė 2,1 taško. Anot trenerės, tokie maži taškų skirtumai sportininkams yra paskata tobulėti ir suprasti, kad maži kasdieniai žingsneliai į priekį gali turėti didelės įtakos galutiniam rezultatui.
Kitos svarbios varžybos Biržų šaulių laukia lapkričio 6-8 dienomis Kaune, kur vyks Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis sportinio šaudymo pneumatiniais ginklais čempionatas.






