Savivaldybės metinės ataskaitos keliauja per Biržų rajono savivaldybės seniūnijas tarsi koks Vytauto Didžiojo paveikslas per Lietuvą prieš beveik šimtą metų. Praėjusį antradienį tokia garbė teko Vabalninko miestui bei Mieliūnų kaimui.
Ataskaitas atlydėjo meras Kęstutis Knizikevičius, administracijos direktorė Jurga Bagamolovienė bei pulkelis Savivaldybės tarybos narių. Tai jau penkta mero ir komandos aplankyta seniūnija, todėl galima įžvelgti tam tikrus dėsningumus – nedaug kur susirenka daugiau kaip 10 vietos gyventojų, norinčių išgirsti apie Savivaldybės nuveiktus darbus. Tokį menką susidomėjimą galima vertinti dvejopai – arba viskas klojasi pakankamai gerai ir gyventojai rajono vadovams klausimų neturi, arba žmonės nusivylę ir iš valdžios nieko nebesitiki.





