Liberalas Justas Greviškis Kolegijoje pateikė klausimų apie sporto infrastruktūrą.
Politikas domėjosi ir tuo, kas laukia prie bažnyčios esančios sporto salės.
„Jeigu buvo kalbama apie „Atžalyną“, tai, kaip matėte, ataskaitoje yra nuotrauka. Joje parodyta, kaip turėtų atrodyti stadionas po rekonstrukcijos. Tai rodo, kokia ta mokykla yra svarbi“, – ne pirmą sykį Kolegijos posėdyje meras priminė „Atžalyno“ mokyklos išlikimo svarbą.
Pasak Savivaldybės vadovo, baigus statyti Sporto ir sveikatingumo kompleksą į jį iš Rotušės gatvės persikels Biržų sporto centro administracija.
„Kaip ir atlaisvėja ir Rotušės gatvėje esanti sporto salė. Tai buvo planų ir svartymų, kad jas (patalpas) galbūt reikėtų pritaikyti socialinėms reikmėms. Bet dabar jas (reikmes) planuojame užtikrinti „Aušros“ bendrabutyje, tad tas patalpas (Rotušės g.) siūlysime išnuomoti. Buvo besidominčiųjų galimybe pastatą pritaikyti būtent padeliui. Ten vietos turėtų užtekti ir sprendimas būtų populiarus, nes padelis yra populiarėjanti sporto šaka“, – suteikė meras vilties padelio entuziastams.






